Садові фігурки, які сподобаються всім. Дешево і красиво

Хочете прикрасити свій сад максимально бюджетно, в той же час швидко, красиво і незвично? Тоді ознайомтеся з класною ідеєю нижче. Ці забавні садові фігурки подобаються всім, хто б їх не побачив!

Спочатку потрібно приготувати «тісто». Пропорції такі:

  • 1 рулон туалетного паперу;
  • 4 ст. л. соняшникової олії;
  • 200 г картопляного крохмалю;
  • 250 г клею ПВА;
  • пшеничне борошно, скільки візьме тісто до потрібної консистенції.

Як можна здогадатися з «інгредієнтів» вище, борошно додаємо в останню чергу. Спочатку розірвемо рулон туалетного паперу в простору ємність і залиємо водою, залишимо в такому вигляді на пару хвилин, щоб папір ввібрав воду. Потім вилкою перетворимо масу в однорідну кашку, а зайву воду відіжмемо і виллємо. Тепер настав час додати соняшникову олію, крохмаль і клей. І вже після цього підсипаємо потроху борошно, замішуємо тісто, яке не липне до рук, але залишається м’яким і пластинчастим. Готове тісто перекладаємо в холодильник, в пакет, на деякий час.

Починаємо збирати садову фігурку: на товстий дріт намотуємо фольгу так, щоб зверху була більш товста частина, а знизу – більш тонка.

Тісто дістаємо з холодильника, відщипуємо по шматочку і обертаємо ним фольгу.

Ножем або металевою лінійкою робимо насічки по всьому периметру. Тепер вставляємо три шматочка дроту в місця, де повинні бути очі і рот.

На них закріплюємо деталі фігури: очі і рот, зроблені з того ж тіста.

Покриваємо всю фігурку акриловими фарбами.

Коли фарба підсохне, наносимо лак.

Фігурки можна встановлювати в саду! Як бачите, за таким принципом, взявши за основу «тісто» пап’є-маше, можна зробити найрізноманітніші смішні і прикольні садові фігурки.

Детальніше про те, як зробити незвичні садові фігури, дивіться у відео нижче:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest