Найкраща прикраса новорічного столу: просто і красиво, потрібні тільки серветки

На свята і стіл повинен бути святковим. Звичайно, прикрашають його в першу чергу різноманітні страви, але можна також прикрасити і місце кожного гостя. А знадобляться тільки серветки! Ось лише кілька варіантів святкового сервірування. Для створення такої краси вам будуть потрібні ще й скріпки та ножиці.

Варіант №1. Різдвяна зірка

Повністю розгортаємо серветку, а потім складаємо її, підгинаючи обидва краї в центр. В результаті у вас повинен вийти ось такий прямокутник. Далі складаємо протилежні краї знову навпіл в центр. Повинен вийти вже квадрат.

Потім знову розгортаємо всю серветку до першого етапу, на якому у нас вийшов прямокутник. Провівши два перші етапи, ми отримаємо розмітку, на яку будемо орієнтуватися при подальшій роботі.

Орієнтуючись на згини, які вже є на серветці, складаємо все щільною гармошкою з кроком в половину секції, чергуючи верхню і нижню сторони.

Тепер, починаючи з самого верху, формуємо куточок і загинаємо його всередину. Таким чином опрацьовуємо весь край, добре притискаючи всі згини. У нас повинна вийти ось така заготовка:

Розгортаємо заготовку, а місця з’єднання фіксуємо за допомогою скріпок. Перевертаємо і готово!

Варіант №2. Новорічна ялинка

Для ялинки нам знадобляться 2 серветки. Кожну з них розгортаємо до прямокутника і розрізаємо на 2 квадрата, всього повинно вийти 4 квадрата. На першому етапі нам будуть потрібні тільки 2 з них.

Беремо перший квадрат і складаємо його навпіл до прямокутника, потім розгортаємо серветку і звертаємо до трикутника один і другий раз – на різні боки. В результаті у вас повинен вийти квадрат з ось такою розміткою.

Орієнтуючись на розмітку з попереднього етапу, складаємо крайні кути заготовки всередину так, щоб вийшов трикутник. Далі розділяємо трикутник надвоє і кути однієї з сторін підгинаємо до центру, щоб вийшла «пташка». Відкладаємо першу деталь в сторону.

Другий квадрат розрізаємо так, щоб вийшов менший квадрат. Одержаний квадрат складаємо в трикутник, аналогічно до попереднього етапу, але без «пташки».

Третій квадрат робимо ще меншим від другого і також складаємо в трикутник без «пташки». В результаті повинні вийти 3 трикутні деталі, які потім складуться в ялинку. З’єднуємо деталі між собою пірамідою і готово!

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest