Таких квітів із атласних стрічок ви ще не робили! 4 варіанти створення квітки

Квіти – це найчудовіше з усього, чим нас радують рослини. Навіть жіночу красу асоціюють з ними. Через кліматичні умови ми не можемо насолоджуватися квітами круглий рік. Але ти з легкістю можеш зробити їх своїми руками.

Як зробити квітку з атласної стрічки

Тобі знадобляться:

  • атласні та інші стрічки із тканини
  • голка
  • нитки
  • свічка або запальничка
  • силіконовий клей
  • прикраси для декору

Варіант №1

Розріж атласну стрічку на рівні частини, довжина кожної залежить від бажаного розміру майбутньої пелюстки. Візьми одну зі смужок і зігни, провернувши посередині. Закріпіть два кінці пелюстки ниткою. Таким чином повторіть це і з іншими, з’єднуючи їх з допомогою голки і нитки. Коли всі пелюстки готові, з’єднайте дві крайніх, щоб вийшла повноцінна квітка. Зроби ще кілька таких заготовок однакового розміру, щоб в результаті отримати багатошарову квітка. Нитки що стирчать забираємо за допомогою вогню. З’єднай всі деталі силіконовим клеєм і додай намистину. Готово!

Варіант №2

Наріж з атласних стрічок однакові смужки для майбутніх пелюсток. Заверни їх і закріпи за допомогою вогню. Виконай те ж саме з усіма пелюстками. Вони повинні вийти в формі серця. Далі, рухаючись по колу, клеєм з’єднуємо разом пелюстки. Потім повернися до нижньої частини і теж додай пелюсток, щоб низ вийшов рівним. Виходять дуже гарні квіти.

Варіант №3

Це дуже легкий варіант. Просто зроби густі надрізи на атласній стрічці у вигляді гострих трикутників. Коли ти протягнеш нитку через всю облямівку і туго стягнеш її, то отримаєш ось таку милу квіточку.

Варіант №4

Якщо вирізати круглі фігурки в стрічці і стягнути, як в попередньому способі, то виходять такі квіти. З формами можна сміливо експериментувати.

З таких квітів можна робити об’ємні картини на стіну або просто збирати букети. Це приголомшливий елемент домашнього декору. Крім того, таке заняття дуже розслабляє і допомагає відволіктися від повсякденної рутини. Обов’язково спробуй зробити такі квіти, ми впевнені, це стане твоїм новим хобі.

Джерело: svoimi-rukami-da.ru

Зберегти в Pinterest