Пір'їнки із ниток: дуже цікава ідея використання залишків пряжі + майстер-клас

Рано чи пізно всі рукодільниці задаються питанням – куди дівати не використані нитки або пряжу? Із залишків ниток можна зробити багато незвичайних і красивих речей своїми руками. У цьому майстер-класі ми розглянемо, як робити декоративне пір’я з ниток і клею. Цими виробами можна прикрасити різні предмети, зробити біжутерію своїми руками і навіть незвичайну картину, яка прикрасить ваш інтер’єр або буде оригінальним подарунком.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

Майстер-клас виготовлення пір’їнки із ниток

Нам знадобляться:

  • дріт;
  • нитки;
  • клей або крохмаль;
  • ножиці.

Приготувавши необхідні нам матеріали, беремо дріт потрібної нам довжини і обмотуємо його ниткою, кінці закріплюємо клеєм. Нарізаємо нитки на потрібні нам шматочки, попередньо обравши колір. Починаємо прив’язувати шматочки до дроту, починаючи з основи пера. Кріпимо нитки щільно одна біля одної на один вузол. І так продовжуємо до самого кінця.

Розводимо крохмаль в пропорції – пів столової ложки на 250 мл води. Добре змочуємо нашу пір’їнку в отриманому розчині. І викладаємо її на гладку поверхню.

Потім акуратно розкладаємо ниточки. Якщо ви хочете надати пір’ячку вигнутої форми, то варто це зробити перед тим як занурювати його в крохмаль. Чекаємо повного висихання і обрізаємо краї ножицями.

Ось наша пір’їнка і готова.

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

Більш детально можна переглянути у відео:

Джерело: fairy-hobby.ru

Зберегти в Pinterest