Як зробити декупаж взуття та інших шкіряних виробів. Майстер-класи

За допомогою техніки декупаж можна своїми руками не тільки декорувати найрізноманітніші предмети інтер’єру, але і різні аксесуари і навіть взуття. Тому сьогодні, ми з вами розберемося, як же проходить декупаж взуття, декупаж обкладинки на паспорт і декупаж чохла для телефону. Тільки уявіть собі, який ексклюзивний предмет у вас вийде. Крім того, володарями таких унікальних виробів можуть стати і ваші близькі, якщо ви піднесете їм в якості подарунка зроблену своїми руками чудову річ.

Ідеї декору в техніці декупаж

#1

#2

#3

#4

Технологія декупажу взуття: реставруємо каблук

На жаль, в процесі носіння, наше улюблене взуття втрачає свій первісний вигляд. Але що робити, якщо ви все ж не хочете розлучатися з взуттєвою парою. В цьому випадку, вам допоможе допомогти декупаж взуття. Даний майстер-клас пропонує вам цікаву ідею декупажу на прикладі реставрації зношених каблуків у ботильйонів.

Насамперед, вам необхідно зняти обтяжку каблука, а також вимити і висушити взуття. Далі, потрібно взяти наждачний папір і відшліфувати нею всю поверхню каблуків. У підсумку, ви повинні будете отримати гладку поверхню, по якій рівно ляже наступний декупаж.

#

За допомогою малярного скотчу закрийте поверхні близько каблуків, залишаючи області на яких буде проводитися декупаж. Тепер каблук покривається фарбою білого кольору, це допоможе паперової аплікації зберегти свої яскраві кольори.

Підготуйте цікаве зображення, за допомогою якого ви будете своїми руками робити декупаж взуття. Даний майстер-клас використовує яскравий мотив, роздрукований на лазерному принтері. Перед тим, як використовувати зображення, його необхідно підготувати. Для цього, вам потрібно нанести лак на кольорову частину малюнку спочатку в горизонтальному напрямку, а потім – у вертикальному. Таким способом нанесіть п’ять лакових шарів.

Після висихання, вам необхідно буде намочити паперовий безбарвний прошарок водою. Дочекайтеся, поки виворіт розмокне і обережно зчистити його своїми руками. Зчищайте паперові шари обережно і рівномірно і час від часу наносіть на них воду.

Для зняття викрійки з каблуків, його загортають в відріз кальки, який дорівнює розміру каблуків щодо обхвату і висоти. Далі на кальку перемальовуємо два вигини каблука (зверху і знизу). Після цього, отриманий шаблон переноситься на малюнок, приготований для декупажу.

Приклеюємо візерунок на каблук за допомогою клею ПВА, розведеного водою в пропорції 1:3. На каблук наноситься лак, поверх якого приклеюється зображення. Зайвий папір обрізається. Давши лаку підсохнути, нанесіть поверх нього ще пару шарів лаку, регулярно висушуючи попередній шар.

Крім того, для додаткового декору взуття, на підошві ботильйонів нанесена смуга зеленого кольору. Для більш стійкого ефекту, фарба була попередньо змішана з акриловим лаком в пропорції 1:1.

Ось і все, декупаж взуття завершено.

Декупаж взуття за допомогою серветок. Відео майстер-клас

Декупаж обкладинка паспорта. Відео майстер-клас

Джерело: sozdavaisam.ru

Зберегти в Pinterest