Створюємо самотужки чудові квіти зі старих журналів

Звичайні глянцеві журнали – відмінний матеріал для творчості, з них виходять дуже гарні квіти, якими можна прикрасити будь-яке свято, при цьому не витративши гроші. Виріб простий і підходить для дитячої творчості. Тепер перейдемо до справи, і дізнаємося, як зробити квіти зі старих журналів своїми руками.

Ось такий чарівний букет можна зробити з непридатного матеріалу:

Нам знадобиться:

  • непотрібні глянцеві журнали
  • двостороння клейка стрічка
  • дерев’яні шпажки або палички
  • зелена паперова клейка стрічка або папір

Щоб квіти вийшли яскравими і красивими, виберіть журнальні сторінки з найбільш насиченою кольоровою гамою.

Візьміть сторінку журналу і складіть її навпіл уздовж, як показано на фото нижче. Потім складіть отримані половинки ще раз навпіл, повинна вийти гармошка.

Складену гармошку надрізуємо на однакові смужки, не доходячи до краю 1,5-2 см. Тут використовуються незвичайні ножиці, якщо у вас є такі, то використовуйте їх – з ними швидше і акуратніше виходить.

З однієї надрізаної смужки вийде один бутон. Клеїмо двосторонній скотч на основу смужки, знімаємо другий захисний шар скотча і починаємо накручувати смужку навколо шпажки, формуючи красивий бутон.

Останній етап створення квітки зі старого журналу. Візьміть зелену клейку стрічку або папір і обмотайте нею спершу основу бутона, потім шпажку. Якщо ви використовуєте папір, то знадобиться клей.

Квітка з сторінки старого журналу готова! Тепер ви можете зробити їх стільки, скільки душа забажає!

Джерело: fairy-hobby.ru

Зберегти в Pinterest