Створюємо яскраві вази із скляних пляшок самотужки. Майстер-клас

Якщо у вас з’явилися якісь красиві прозорі скляні пляшки, наприклад, з-під міцного алкоголю (нам іноді трапляються дуже гарні варіанти), не поспішайте їх викидати. Ми сьогодні розповімо, як можна зробити дуже красиві, яскраві вази з пляшок своїми руками. Ми будемо фарбувати пляшки зсередини, так що краще, якщо будуть повністю прозорі, з безбарвного скла. А може бути, у вас їх декілька? Тоді можна зробити різні вазочки і використовувати їх для декору будинку, причому, ці яскраві вази будуть мати гарний вигляд навіть без квітів всередині. Ось що у нас вийде:

Що нам знадобиться:

  • прозорі скляні пляшки;
  • різнобарвна фарба або біла + колір;
  • великий шприц;
  • непотрібний контейнер чи велика миска;
  • серветки і рідина-розчинник для фарби.

Фарбу можна взяти звичайну водостійку для стін або вікон – в будь-якому будівельному магазині. Часто вона продається в досить великих обсягах, нам стільки не потрібно, тому, якщо ви хочете використовувати кілька різних кольорів, краще взяти білу фарбу і кольоровий відтінок – він якраз продається маленькими пляшечками. Це для пастельних відтінків, для яскравих кольорів можна використовувати сам колір без додавання білої фарби.

Покроковий майстер-клас

У мисці змішуємо два кольори відтінку. Якщо кольорових фарбу вас менше, ніж ви хочете зробити ваз з пляшок, можна просто змішати в мисці два кольори і отримати третій – абсолютно новий. Але для початку потренуйтеся з одним кольором, щоб знати, скільки фарби вам буде потрібно на виготовлення однієї вази.

Розмішуємо фарбу, щоб вийшла одноколірна маса, і набираємо в великий медичний шприц (без голки).

Заливаємо фарбу в пляшку заливаємо колір. Якщо шприца у вас не знайшлося, можна наливати фарбу в пляшку через лійку, яку, до речі, легко можна зробити з картону і викинути потім не шкода.

Повертаємо пляшку по колу і схиляємо в різні боки, щоб пофарбувати повністю зсередини, включаючи шийку. Зайву фарбу зливаємо назад в ємність, де ви її змішували.

Ставимо наші вазочки сохнути догори ногами – щоб стекли залишки зайвої фарби. На фарбі або кольорі зазвичай написано, скільки часу вона сохне.

Через деякий час ваші вази з скляних пляшок будуть готові, залишиться розчинником видалити фарбу зовні або з шийки пляшки, якщо ви випадково її забруднили.

Яскраві вази з скляних пляшок своїми руками готові.

Види декоративних ваз своїми руками

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

Джерело: handmadebase.com

Зберегти в Pinterest