Стильний папір: вражаючий одяг від відомих дизайнерів

У цій статті річ піде не просто про папір, а про витвори мистецтва. Уявіть собі, що фантазія сучасних дизайнерів, митців не зупинилась на текстилі. Виявляється зі звичайнісінького паперу можна робити не тільки конструкції оригамі.

Виникає питання: «В чому сенс такого виду творчості?». Відповідь дуже проста – мистецтво заради мистецтва. Це дуже кропітка робота, що збирає великі зали людей, що бажають побачити це на власні очі. Тож переглянемо добірку самих незвичайних суконь.

В рамках рекламної кампанії представники фірми «Cashmere»  створили унікальну колекцію суконь з туалетного паперу – The White Cashmere Collection, яка, власне, і є їхнім товаром. Вийшли ось такі ніжні сукні, легкі й повітряні, як прикраси для тортів в кондитерській.

Бразилець Джум Накао (Jum Nakao) теж знає, як здивувати публіку. Він представив свою скандальну колекцію паперових суконь на Тижні Моди в Бразилії. А в кінці показу велів розірвати ці сукні прямо на подіумі. Видовище було вражаюче: паперові шедеври в одну мить перетворювалися в шматки рваного паперу. На підготовку моделей було витрачено 700 годин, а результат роботи був відображений тільки у вигляді фотографій, зате яких видовищних і загадкових!

 

Емі М. Філіпс (Amy M. Phillips) і Фейрлайт Хаббард (Fairlight Hubbard) для чергового фотосету вирішили зробити колекцію суконь з газет. Здається, що нічого незвичайного в цьому немає. Але правильний підхід до справи, хороша постановка і світло перетворили ці сукні в розкішні вбрання благородних дам.

 

Проект модельєра Аннет Мейер (Annette Meyer) присвячений відзначенню 200-річчя дантского письменника Г. Х. Андерсена. В рамках фестивалю була організована виставка паперових суконь, що відносяться до тієї епохи. Досить непроста технологія обробки паперу зробила моделі природними і живими. 650 м паперового полотна розминали руками 70 осіб, щоб отримати ефект справжньої тканини.

 

Зої Бредлі (Zoe Bradley) – британська художниця, скульптор і дизайнер. Вона робить не просто одяг з паперу, вона вкладає в кожну модель частинку життя і наповнює її емоціями. У всіх образах відчувається авторський почерк. У неї навіть взуття та аксесуари з паперу! Дизайнер володіє всіма необхідними техніками і кожен раз доводить, що навіть такий незвичайний вид творчості можна зробити високим мистецтвом.

#

Ізабель де Боршграв (Isabelle de Borchgrave) – істинна королева паперової історичної реконструкції. Доведена до досконалості майстерність копіювання історичних костюмів, зробило її неймовірно популярною. Її роботи з паперу виглядають так, що від оригіналу не відрізнити. Ціла команда людей працює над тим, щоб втілити ідеї Ізабель. Неймовірні технології обробки паперу в результаті надають їй вигляду справжньої тканини, від бавовни до атласу.

#

Дизайнер Джулі Вандервеллен (Julie VonDerVellen) теж виготовляє паперові наряди, проте особливий інтерес для неї представляє взуття. Туфлі, балетки, кросівки – асортимент вражає. На вигляд цілком пристойна взуття, ось тільки при дощовій погоді може розчинитися прямо у вас на ногах.

#

Джерело: papir-mal.com.ua

 

Зберегти в Pinterest