Клей, ножиці, гофрований папір і в вашому домі оселяться феї

Коли за вікном – голі дерева і сірість, так хочеться яскравих фарб! Додати гарного настрою можуть милі маленькі феї з гофрованого паперу. Створити їх не важко, а виглядають вони казково. Різнобарвна компанія змусить дорослих посміхатися, а дітей радіти від захвату!

Вам знадобляться два види гофрованого паперу: тонкий кольоровий для спідничок і щільний тілесного кольору для обличчя та рук. З кольорового паперу виріжте прямокутник шириною 15-17 см і довжиною 1 метр. За допомогою клею або двостороннього скотчу склейте прямокутник в кільце. Один край гофрованого паперу розтягніть руками, щоб вийшли волани. Інший край зберіть складками і перемотайте ниткою. Це основа майбутньої лялечки:

Для створення пелюсток, які прикрасять плаття феї, необхідно нарізати прямокутники 17 на 7 см. Склавши кожен уздовж навпіл, потрібно вирізати краплю. Широкий край краплі з двох сторін кутом накручується на шпажку для шашлику, а центр – трохи розтягується, щоб надати пелюстці об’єм.

Тепер за допомогою клейового пістолета приклейте пелюстки на спідничку: спочатку по колу, а потім в шаховому порядку.

Для голови шматок вати обмотайте ниткою, сформувавши кулю діаметром 3 см. З гофрованого паперу тілесного кольору виріжте прямокутник 4 на 20 см. Перекрутіть його по центру і вкладіть між половинками ватяну кульку. Зафіксуйте ниткою. Замаскуйте нитку тоненькою смужкою паперу. Це будуть голова і шия феї.

Руки ляльки – це 5 відрізків дроту по 22 см, у яких спочатку папером тілесного кольору обмотуються кінчики (пальці), а потім вони збираються в єдиний пучок. Можна навіть зробити феї манікюр!

За допомогою клейового пістолета наклейте руки на центр тулуба. Потім зверху прикріпіть голову. Підклейте папір спочатку на спинці. Потім – спереду. Попередньо сюди можна підкласти дві кульки з вати або паперу, тоді у феї будуть пишні груди.

Топ для ляльки робиться з двох, перекручених за принципом бантів прямокутників зеленого паперу. Потім наклеюється чашолисток, що уособлює спідничку-квітку, і поясок.

Волосся феї – це прямокутник паперу, нарізаний на 3/4 своєї довжини на тонкі “волоски”. Клеїмо паричок на голову ляльці і заплітаємо в косу.

З двох округлених по одному краю квадратів 10 на 10 см і ватної кульки формуємо бутон. Кріпимо його на дроті і вкладаємо в руки.

Чарівна фея квітів готова!

Детальніше про процес створення ляльки з гофрованого паперу – в відео нижче:

 

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest