Новорічні підвіски з солоного тіста. 27 фото-ідей та рецепт тіста

Солоне тісто я люблю в основному через те, що його не потрібно купувати, а робиться самотужки ;). Дана маса для ліплення готується на кухні з наявних під рукою кожної господині найдоступніших продуктів – борошна та солі. Чого тільки не ліплять із солоного тіста! І сьогодні воно, як ніколи раніше, користується великим попитом у рукодільниць. Подивіться, які гарні підвіски для новорічної ялинки можна створити своїми руками. Підвісками можна прикрасити не тільки ялинку або різдвяний вінок, це також відмінне рішення для оформлення подарункової упаковки.

Скільки можна зберігати вироби з солоного тіста? Дуже довго – майже цілу вічність. Вони не псуються, якщо зберігати в сухому місці.

Рецепт солоного тіста

Інгредієнти:

  • борошно – 2 склянки
  • сіль(екстра) – 1 склянка
  • вода – 250 г

Борошно потрібне пшеничне, звичайнісіньке, без розпушувачів, барвників та інших добавок. Сіль – “Екстра”. Вода – звичайна, холодна.

Порада: замість білої муки додають муку житню або вівсяну, а можна додати какао.

Як зробити солоне тісто

Перемішайте борошно і сіль, додайте воду, замісіть тісто. Ступінь готовності солоного тіста можна визначити тільки руками. Якщо тісто кришиться, додайте води. Якщо воно, навпаки, занадто добре тягнеться і липне до рук, значить води багато, і потрібно підсипати трохи борошна. Зробіть кульку, а у ній пальцем кілька заглиблень. Якщо тісто не розпливається і тримає форму, значить воно готове. У процесі замішування рекомендується додати трішки олії. Тепер тісто не буде липнути до рук, швидко пересихати і покриватися скоринкою під час роботи. Однак слід пам’ятати, якщо олії багато, тісто буде бруднитися, і кінцева сушка може затягнутися дуже надовго. Для нашого рецепта досить пари столових ложок.

Ідеї підвісок із солоного тіста

#1

#2

#3

#4

#5

#6

#7

#8

#9

#10

#11

#12

#13

#14

#15

#16

#17

#18

#19

#20

#21

#22

#23

#24

#25

#26

#27

 

Матеріал із сайту idei-dekoru.com

Зберегти в Pinterest