Куди подіти хворі та гнилі яблука, сливи та вишні

Опалі, але добрі плоди можна використовувати в кулінарії: зварити варення, зробити мармелад, висушити або спекти пиріг. Трохи зіпсована падалиця піде на корм худобі чи птиці. А що робити з гнилими яблуками, грушами, сливами та іншими плодами?

Їх також можна використати. При правильному застосуванні вони принесуть городним культурам неабияку користь.

Компостування

Падалицю фруктів та ягід можна використовувати для створення компосту. Однак потрібно врахувати декілька нюансів:

Яблука, груші та інші плоди можуть падати з дерева з кількох причин: вони дозріли, був сильний вітер і “скинув” фрукти та ягоди, плоди були вражені різними хворобами. В останньому випадку падалицю класти в компост не рекомендується, оскільки патогенні гриби та мікроорганізми можуть жити у сприятливих умовах 1,5-2 роки, а теплий та вологий компост саме таке середовище. Після дозрівання такий компост може стати джерелом зараження ваших овочів.

Фрукти і ягоди – кислі плоди, тому вони можуть істотно підвищити рівень кислотності компосту, а потім і ґрунту. Щоб цього не сталося, яблука, груші, інші овочі та ягоди перед додаванням до компосту подрібнюють і нейтралізують содою або гашеним вапном (норма – 100 г препарату на 10 кг падалиці). Крім того, до компостної купи після викладання рослинних залишків додають деревний попіл, який знижує рівень кислотності (норма – 2 л на 1 куб. м компосту). Слід також пам’ятати, що обсяг падалиці має бути не більше ніж 30% від загальної маси компосту. Для цього, окрім яблук, груш, у компостер закладають та інші рослинні відходи: скошену траву, бур’яни, опале листя, овочі тощо.

У компост не можна класти плоди з дерев, які протягом останніх 2-3 місяців ви обробляли професійними пестицидами (на біопрепарати ця заборона не поширюється).

Якщо ви вирішили відправити хворі плоди в компост, то застосовувати таке добриво можна не раніше ніж через три роки. У цьому випадку небезпека зараження ділянки хвороботворними бактеріями та грибами буде зведена до мінімуму. Щоб компост з інфікованими плодами можна було використовувати вже через рік, у теплу пору року кожні 1,5-2 тижні додайте до нього препарати, що містять триходерму або сінну паличку.

Створення високих грядок

Ще один спосіб утилізувати гнилі яблука, груші, сливи та іншу падалицю – використовувати їх при створенні високих грядок. У цьому випадку опалі плоди кладуть разом з іншими органічними відходами (листвою, травою, бадиллям, овочами, харчовими відходами) на шар з гілок дерев або чагарників, а потім зверху засипають шаром компосту або перегною і “накривають” родючою землею. Якщо частка падалиці у високих грядках велика і може вплинути на кислотність ґрунту, додайте в грядки крейду або доломітове борошно з розрахунку 200 г на 1 кв. м.

Закопування під кущі чи дерева

Деякі господарі просто закопують падалицю в землю: відходи, що розклалися, з часом перетворюються на корисне добриво і підвищують родючість ґрунту.

Відсортуйте всі плоди, видаливши хворі, подрібніть їх і покладіть у викопані траншеї глибиною 25-30 см. Для нейтралізації кислотності рясно посипте падалицю деревним попелом, а потім пролийте будь-яким біопрепаратом на 1 км. м траншеї. Додайте сечовину (25 г на 1 кв. м) і засипте шаром землі. Наступного року таку грядку перекопують і садять на неї будь-які культурні рослини.

Особливо добре реагують на підживлення з падалиці ягідні чагарники та плодові дерева. В цьому випадку по периметру стовбурового кола роблять кругову траншею і наповнюють її подрібненими плодами.

Як бачите, навіть гнила і непотрібна падалиця при розумному підході до її утилізації може принести користь.

Джерело

Зберегти в Pinterest