Як позбутися вершинної гнилі за допомогою яєчної шкаралупи

Вершинна гниль — хвороба, що найчастіше вражає томати та перці. Як відомо, вона з’являється внаслідок нестачі кальцію у ґрунті. Щоб внести необхідний мікроелемент, а заразом і багато інших, назад у ґрунт, скористайтеся органічним землеробством.

Для цього в компостну купу відправте якнайбільше яєчної шкаралупи, бажано подрібненої. Чим дрібніша буде шкаралупа, тим швидше пройде процес розкладання та збагачення компосту. Звичайно, результат не прийде за місяць чи два, зате це запорука майбутніх урожаїв! Якщо ви вирощуєте рослини на тому самому місці – ґрунт бідніє, і з нього йдуть, в першу чергу, такі мікроелементи, як кальцій, мідь, магній, залізо, бор. Всі ці мікроелементи можна внести назад у ґрунт, якщо регулярно збагачувати компост кухонними відходами.

Однак якщо вам потрібне екстрена допомога проти вершинної гнилі, і ви не можете чекати наступного сезону, то просто внесіть підживлення кальцію по листку – для цього виберіть один із численних продуктів, представлених у магазинах для саду та городу. Внесення мікроелементів по листу – набагато швидший та ефективніший спосіб доставки поживних речовин в екстреному порядку. Тим не менш, для майбутніх урожаїв слід подбати заздалегідь вже зараз і створити купу компосту з яєчною шкаралупою та іншими кухонними відходами. Не забудьте пролити і замульчувати її, тому що у вологому середовищі процес компостування проходить набагато швидше.

Джерело

Зберегти в Pinterest