Розкіш сумка з старих джинсів. Пошила собі, тепер просять усі подруги

Якщо у вас багато старих джинсів, або навіть залишків джинсів від попередніх швейних робіт, то спробуйте пошити сумочку з цього майстер-класу. Це просто, доступно та класно!

Джинсову тканину наріжте на квадрати зі сторонами 9 см. Усього потрібно 96 шматочків – по 48 на кожну сторону сумки. Зшийте 8 квадратів разом у довгу смужку, так повторіть з іншими. Потім складіть 6 смужок разом і зшийте. Це один бік сумки. Зробіть другий за таким самим принципом.

Зробіть ручки. Для цього тканину 36*17 см (2 шт.) складіть навпіл, пропрасуйте, розправте. Тепер краї загніть до згладженого центру і складіть ще раз навпіл. Пропрасуйтета прошийте на машинці по центральній частині, не прошиваючи до лівого та правого краю приблизно 3 см.

Прикріпіть ручки до кожної із сторін сумки та прошийте.

Покладіть сторони сумки виворітною стороною вгору, на неї – клейову та підкладкову тканину. Виріжте знизу кути-квадрати 11,5 см. Прошийте на машинці обидві сторони + дно, але поки не чіпайте кути.

З’єднайте краї кутів та прошийте на машинці.

Тепер зробіть підкладку із відділенням. Для цього з джинсів виріжте заготовку 42*62 см, складіть навпіл. Знизу відступіть 8 см ліворуч і праворуч, з’єднайте з верхніми кутами косою лінією, обріжте. Також обріжте кути-квадрати 1,5 см. Прошийте по краю згину (згори).

Вставте заготовку в підкладку, зшийте краї.

Зшийте по верхньому краю сумку та підкладку.

Потім з’єднайте дно та прошийте. Залишіть невеликий отвір для вивертання. Прикріпіть кнопки.

Дуже красива та стильна сумочка зі старих джинсів!

Джерело

Зберегти в Pinterest