10 класних ідей для передпокою, в які Ви закохаєтеся з першого погляду

Передпокій – це те місце, яке найпершим оцінюється гостями. Саме тому господарі наскільки можна намагаються облаштувати його максимально красиво. Однак найбільш вражаючий варіант, який дозволить запам’ятати ваш дім надовго, це зробити оригінальний декор. Наші ідеї стануть гарною підмогою!

Перегородка зі скла

Якщо передпокій не тішить метражем, але при цьому потребує перегородки, можна скористатися ось такою ідеєю. Скляний варіант буде виглядати цікаво, легко та візуально додасть повітря. При цьому свою функцію зонування виконає на всі сто.

Шафа – стіна

Відмінна ідея розташувати шафу в ніші, щоб її двері опинилися в одній площині зі стіною. Завдяки такому підходу створюватиметься відчуття відсутності шафи і, відповідно, простір буде не захаращений.

Або можна взяти на замітку дзеркальні двері. Вони відразу виконуватимуть дві функції, і «розсувають» стіни.

Яскрава плитка

Відмінний хід – використовувати помітну кахельну плитку на підлозі. Вона стане своєрідною картиною, акцентом передпокою. Особливо чудово такий прийом виглядає у квартирах, де ремонт виконаний у нейтральній кольоровій гамі.

Колір дверей

Дуже простий спосіб зробити передпокій вільнішим і цікавішим – це пофарбувати його двері в той же відтінок, що й стіни. Цікаво і не надто затратно у виконанні. Зате виходить чудовий ефект продовження простору.

Різнопланове освітлення

Дизайнери в один голос стверджують, що правильне використання світла здатне до невпізнання змінити інтер’єр. До них справді варто прислухатися.

Різнорівневе освітлення навіть у такому невеликому приміщенні, як передпокій, просто необхідність. Воно дозволить йому стати вільнішим та оригінальнішим.

Спробуйте окрім стельових світильників або люстр, розташувати бра біля дзеркала чи провести підсвітку вздовж плінтуса.

Картина на підлозі

Найпростіший спосіб прикрасити передпокій – постелити гарний килим! Однак він постійно бруднитимется, і вимагатиме особливого догляду.

У цьому випадку краще один раз постаратися та створити на підлозі справжній шедевр – оригінальне панно із плитки. Його можна розташувати лише у зоні, де знімають взуття.

Зелений декор

Це рішення припаде до душі любителям квітів. Рослини в панно використовуються найсправжніші, просто стабілізовані. Їм не потрібно постійного освітлення або поливу, тому така прикраса буде повністю виправдовувати себе.

Підвісний комод

Меблі, розташовані у повітрі – новаторська ідея. Вона пропонує кріпити консолі, шафи, взуття до стіни, не задіявши при цьому підлогу. Вони ніби ширяють у повітрі, додаючи креативу інтер’єру і, звичайно ж, простору.

Штора для шафи

 

Якщо у передпокої не помістилася шафа, то господарі використовують відкриті вішалки з одягом. Однак їх можна заховати простим способом – шторами. Передпокій моментально перетвориться, приховавши нагромадження речей.

Нестандартне дзеркало

Кожен передпокій доповнюється дзеркалом. Воно може стати головною його прикрасою. Для цього виберіть цікаву раму або форму, що запам’ятовується.

Використовуючи один із цих прийомів, ви точно зможете оживити свій передпокій!

Джерело

Зберегти в Pinterest