Розріжте навпіл тонкий пластиковий квітковий горщик, щоб зробити декор для дому

Дві картонні або дерев’яні коробочки і найпростіший, дешевий пластиковий горщик – ось те, що потрібно, щоб у вашому будинку з’явилася красива річ, що додає затишку. Виріб нічим не поступається дорогим товарам із сувенірного магазину та запросто стане чудовим подарунком з будь-якого приводу. У даному проекті використовувалися штучні квіти, але при бажанні, можна замінити горщик на герметичний, а коробки на пластикові. Тоді у це дивовижне панно можна буде висадити справжні живі рослини!

Коробочки-основи можуть бути будь-якого кольору, але найкраще виглядають білі. Щоб вони виглядали цікавіше, після фарбування білими акриловими фарбами, їх поверхню та краї можна злегка «забруднити» практично сухим пензлем з нанесеною коричневою фарбою.

Тоненький пластиковий горщик розрізаємо навпіл за допомогою канцелярського ножа.

Коробки склеюємо між собою, а половинки горщика спочатку фарбуємо в чорний колір, а потім прикрашаємо за допомогою трафарету. Край можна декорувати за допомогою тканини чи готової стрічки.

Тепер половинки горщиків потрібно вклеїти у коробки, а зверху до конструкції прикріпити петельку для підвішування.

Доповніть композицію бантиками, дерев’яними бусинами та картонними табличками з написами. У горщики вклейте маленькі букетики штучних чи засушених квітів.

Джерело

Зберегти в Pinterest