Новорічне упакування за 5 хвилин. Потрібно тільки знати, як зігнути та де обрізати

Оригінальне новорічне упакування з пухнастою ялинкою стане ефектним доповненням до подарунка. Зрозумівши суть, створювати ялинки можна буквально на ходу в потрібному розмірі.

Обминаємо упаковку, розмічуючи всі необхідні загини. За необхідності обрізаємо зайве. У місці стику робимо невеликий загин, прокладаємо по ньому смужку двостороннього скотчу, а потім обертаємо подарунок.

Щоб створити фон, використовуємо дві широкі смуги паперу іншого відтінку, просто приклеївши їх з протилежних боків. Візуально додаємо природності, зробивши внутрішні лінії додаткових смуг хвилястими.

Переходимо до ялинки. У чомусь її «народження» подібне до створення паперової жаби. Але навіть для тих, хто в далекому дитинстві не робив подібних виробів, складної роботи не виявиться.

Спочатку обрізаємо шматок паперу до квадрата. Згинаємо його по діагоналі, спочатку в одному, а потім в іншому напрямку. Розвертаємо до великого квадрата і знову згинаємо, але цього разу так, щоби отримати маленький квадрат. Усі лінії згину чітко позначені. Тепер потрібно розгорнути заготовку.

Згинаємо заготовку так, щоб одержати великий трикутник. За фактом конструкція складається з 2 трикутників, що лежать один на одному. Далі завдання полягає в тому, щоб загнути протилежні кути великого трикутника до середини, не пропустивши жодної секції. Рухатися можна по колу або, як варіант, спочатку зігнути кути верхнього та нижнього трикутників, а потім повністю розібравши заготовку, зібрати її назад. При цьому зробити це так, щоб кожне ребро можна було перевернути за принципом книжкової сторінки.

Усього таких «сторінок» буде 8, по 4 з кожного боку. Тепер просто «відрізаємо» все зайве та отримуємо трикутну заготовку ялинки, складеною книжечкою.

З протилежних сторін майбутньої ялинки робимо однакові горизонтальні надрізи. Потім позбавляємось зайвого за допомогою остаточного обрізання. Рухаємось знизу вгору, не змінюючи напряму спочатку з одного боку, а потім з іншого. Обрізання здійснюємо по діагоналі від зовнішньої точки нижньої лінії до внутрішньої точки, яка знаходиться вище.

Далі залишається лише розправити ялинку, приклеїти її до упаковки з подарунком за допомогою клейового пістолета або двостороннього скотчу, а потім доповнити зірочкою.

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest