Дуже просто і красиво: створюємо новорічний декор із шишок

Елементи новорічного декору, зроблені самотужки, допоможуть створити в будинку особливу атмосферу улюбленого сімейного свята. Щоб зробити чудові святкові прикраси, потрібні прості матеріали та інструменти і трохи вільного часу. Особливо красиво і святково виглядає новорічний декор із шишок та ліхтариків. Пропонуємо простий майстер клас зі створення новорічної зірки, що світиться.

Виріжте зі щільного картону зірку бажаного розміру. Для зручності роботи використовуйте трафарет. Додайте до ліній по 4 см із кожного боку: це будуть зовнішні межі зірки.

Виріжте заготовку за контуром за допомогою гострого канцелярського ножа.

Закрити зрізи можна різними способами, наприклад, приклеїти на гарячий клей мотузку або акуратно зашпаклювати.

Після висихання шпаклівки зашкурте її, щоб усунути всі нерівності. Після цього пофарбуйте тильну сторону зірки та зрізи акриловою фарбою коричневого кольору.

Після повного висихання фарби можна переходити до найприємнішої справи – оформлення новорічної зірки. Для декору знадобляться шишки та дрібні кульки. Закріпіть декор на картоні за допомогою гарячого клейового пістолета.

Щоб зробити виріб ще красивішим, знадобиться новорічна гірлянда. Розподіліть вогні по всій зірці та закріпіть їх за допомогою клею. Вільне місце, що залишилося, задекоруйте шишками і кулями. Невеликі порожнечі закрийте за допомогою каштанів, жолудів та декоративних ягід.

Завершіть роботу над оформленням новорічної зірки за допомогою золотої акрилової фарби, яка допоможе проявити фактуру шишок.

Новорічна зірка із шишок стане чудовою окрасою столу, її можна повісити на стіну або поставити на тумбу. Варіантів застосування такого декору може бути безліч.

Поетапний процес виготовлення новорічної зірки з шишок та картону можна переглянути у відео:

Джерело: cpykami.ru

Зберегти в Pinterest